napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Warszawa Stolicą Czystości
VIII Warszawskie Dni Recyklingu
Utworzono 22.05.2013

W najbliższą sobotę, 25 maja, Biuro Ochrony Środowiska m.st. Warszawy zaprasza do udziału w VIII Warszawskich Dniach Recyklingu. Głównym celem imprezy jest propagowanie zachowań proekologicznych.

Finałem trwających od kilku dni spotkań będzie ekologiczny piknik rodzinny, który odbędzie się na boisku bocznym w Parku Agrykola. W trakcie imprezy zorganizowane zostaną liczne konkursy i atrakcje, oraz zbiórka odpadów. Organizatorzy przygotowali 20 000 sadzonek kwiatów, ziół, drzew i krzewów, które będzie można otrzymać w zamian za przyniesioną makulatrurę, puszki aluminiowe, butelki PET, zużyte baterie czy też elektroodpady.

VIII Warszawskie Dni Recyklingu to przedsięwzięcie realizowane w ramach wieloletniej kampanii edukacyjnej pn. "Warszawa Stolicą Czystości". W tym roku będzie można również dowiedzieć się o nowych zasadach selektywnego zbierania odpadów, które obowiązywać będą od 1 lipca 2013 roku.

Więcej szczegółów  

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside