napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Przedłużony termin zgłoszeń do 13 maja: konkurs ART TECH DESIGN
Utworzono 25.04.2013

Do 13 maja można zgłoszać swój udział w konkursie ART TECH DESIGN dotyczącym kreatywnego przerabiania i recyklingu zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych.

Kto może wziąć udział?
Konkurs jest skierowany do każdej osoby z pomysłem. Zarówno dla majsterkowiczów, projektantów, jak i inżynierów oraz artystów.

Jak zgłosić swój projekt?
Aby przystąpić do konkursu wystarczy dokonać zgłoszenia online oraz do 13 maja drogą pocztową przesłać na adres Fundacji maksymalnie 3 załączniki stanowiące ilustrację projektu wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową. Szczegółowe informacje o warunkach udziału i procedurach zgłoszenia projektu znaleźć można na stronie: www.elektrorekreacje.pl

Nagrody
Nagrodzonych zostanie 9 osób w 3 kategoriach: ART, TECH, DESIGN. Łączna wartość nagród wynosi 24 000 PLN.

Konkurs ART TECH DESIGN jest elementem projektu ElektroReKreacje realizowanym przez Fundację Aeris Futuro w oparciu o dofinansowanie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Partnerzy i patroni medialni projektu: Ecospot.pl, Noga Dzika, Design Attack, Gazeta Wyborcza Kraków, e!stilo, Ekologia.pl, JestemEco.pl, Recykling, Zielonalekcja.pl.

Partner konkursu: Świetlica Architekta. 

Więcej informacji udziela:
Joanna Pieśluk
t. +48 504 770 480
e-mail: jpiesluk@aerisfuturo.pl

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside