napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Konkurs Ekobiuro Logo
Konkurs Ekobiuro 2015!
Utworzono 16.06.2015
Fundacja AERIS FUTURO od 2010 roku organizuje Konkurs Ekobiuro. Konkurs skierowany jest do pracowników biurowych firm, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, szkół zainteresowanych wdrażaniem zasad zrównoważonego rozwoju w swoim miejscu pracy. Na inicjatywy, które odbyły się w okresie od 1 września 2014 roku czekamy do 14 września br.
Aby wziąć udział w konkursie należy zorganizować w miejscu pracy działania proekologiczne i przesłać nam krótką relację. Czas trwania tego działania oraz jego forma nie są ściśle określone - może to być jeden dzień, w ramach którego odbędzie się np. Dzień Ekobiura , Dzień Bez Samochodu, ale także mogą to być działania długofalowe, np. rozpoczęcie wdrażania proekologicznych rozwiązań tj. codzienna selekcja odpadów, ograniczanie zużycia energii, papieru, itp. Wszystko zależy od pomysłowości i kreatywności pracowników.
Jak wziąć udział w konkursie Ekobiuro  
Udział w Konkursie Ekobiuro to doskonała okazja do zdobycia i wypromowania pozytywnego wizerunku firmy, instytucji i organizacji zaangażowanej w działania na rzecz ochrony środowiska w swoim miejscu pracy.

Udział w konkursie daje także możliwość wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i edukacji ekologicznej pracowników. Wspólna organizacja wydarzenia ekologicznego to także świetny sposób na integrację zespołu i budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy.

Oczywiście dla Zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca organizujemy wyjazd integracyjny  dla zwycięskiego zespołu.

Zapraszamy do zapoznania się z EKOPORADNIKIEM oraz relacjami z dotychczasowych edycji Konkursu, a także do obejrzenia galerii .

Wiecej informacji na www.zielonewydarzenia.pl w zakładce EKOBIURO .

Zachecamy do kontakt z Fundacją.

 

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside