napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Konkurs ART TECH DESIGN
Konkurs ART TECH DESIGN
Utworzono 10.02.2013

Z początkiem lutego ruszył ogólnopolski Konkurs ART TECH DESIGN promujący kreatywne i techniczne koncepcje ponownego wykorzystania oraz upcyklingu elektroodpadów (ZSEE) bądź też odzyskanych z nich poszczególnych surowców. Oceny zgłoszonych produktów dokonało niezależne Jury, złożone z renomowanych specjalistów różnych dziedzin. Wyniki zostały ogłoszone 13 czerwca podczas wernisażu wystawy w kawiarni BAL w Krakowie.

 

3 kategorie:  

ART - dla artystów, twórców i każdej osoby posiadającej kreatywną wizję stworzenia projektu artystycznego w oparciu o temat ponownego wykorzystania i recyclingu ZSEE.

TECH - dla projektantów i inżynierów ukierunkowanych na zgłoszenia projektów umożliwiających masowy odzysk i ponowne wykorzystanie ZSEE bądź też odzyskanych z nich poszczególnych surowców np. w wyniku obróbki technologicznej.

DESIGN - dla designerów, ale również dla artystów, twórców i każdej osoby posiadającej kreatywną wizję stworzenia projektu w oparciu o temat ponownego wykorzystania i recyclingu ZSEE. Warunkiem udziału w tej kategorii jest możliwość stworzenia powtarzalnego produktu użytkowego.  

CO ZYSKUJĄ UCZESTNICY?      

  • NAGRODY W KAŻDEJ KATEGORII

    I miejsce - profesjonalny laptop o wartości 5 000 PLN wraz z recyklingowym etui
    II miejsce - designerska lampa o wartości 2000 PLN
    III miejsce - zestaw gadżetów ekologicznych o wartości 1000 PLN  
  • UDZIAŁ W WYSTAWACH FINAŁOWYCH  m.in. podczas imprez wystawienniczych w Krakowie, Warszawie i Poznaniu,
  • PROMOCJA I DZIAŁANIA PR prowadzone przez organizatora konkursu w mediach branżowych i ogólnopolskich.

JAK MOŻNA BYŁO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? 

1. Wystarczyło wypełnić formularz online oraz 

2. Pobrać, wydrukować i wysłać formularz zgłoszeniowy (Załącznik nr I)
 

REGULAMIN:

=>Pobierz Regulamin konkursu (PDF, 456 KB)    

=>Ustawa o ZSEE (Załącznik nr II) 

SZCZEGÓŁY:

Wydarzenie na FB

Dowiedz się więcej o projekcie: ElektroReKreacje 

KONTAKT:

e-mail: elektrorekreacje@aerisfuturo.pl

tel.: +48 726 546 000 

 

NFOŚiGW

Konkurs ART TECH DESIGN jest elementem projektu ElektroReKreacje realizowanym w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Zapraszamy do oglądania zdjęć z wernisażu wystawy laureatów i uczestników konkursu ART TECH DESIGN.
Prezentujemy oficjalne wyniki ogólnopolskiego konkursu, który odbył się w ramamch projektu ElektroReKreacje. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za projekty, a laureatom jeszcze raz gratulujemy.
Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 13 czerwca podcza wernisażu wystawy w kawiarni BAL w Krakowie.
Wszystkie nagrody w konkursie ART TECG DESIGN są dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Łączna ich wartość wyniosłą 24.000 PLN! 
Do 13 maja można zgłoszać swój udział w konkursie ART TECH DESIGN dotyczącym kreatywnego przerabiania i recyklingu zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych.

13 czerwca o godz. 18:30 w kawiarni BAL na ul. Ślusarskiej 9 odbędzie się uroczysta inauguracja wystawy i ogłoszenie wyników ogólnopolskiego konkursu ART TECH DESIGN. 

 

Prezentujemy galerię zdjęć z wernisażu i oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu ART TECH DESIGN. Wydarzenie odbyło się 13 czerwca w kawiarni BAL (Kraków). 
Zapraszamy na wernisaż wystawy laureatów i uczestników konkursu ART TECH DESIGN. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 12 września 2013 o godz. 18:00 na terenie CSW Zamku Ujazdowskiego w Warszawie (zewnętrzny dziedziniec - Cysterna), w ramach Zielonego Jazdowa. Prace będzie można oglądać do 30 września.
Pokonkursowa wystawa dotarła tym razem do Warszawy. Można ją oglądać do 30 września w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu.
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside