napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
UPS_1
Posadzimy las w Wierzchowiskach Pierwszych!
Utworzono 20.04.2017 Fundacja Aeris Futuro wraz z pracownikami firmy UPS i lokalną społecznością w sobotę 22 kwietnia wspólnie posadzi 1000 drzew w Wierzchowiskach Pierwszych w gminie Piaski. 

Firma UPS jest globalnym liderem w dziedzinie logistyki, oferującym szeroką gamę rozwiązań w zakresie transportu przesyłek i towarów, co obejmuje innowacyjne opcje doręczania przesyłek dla globalnego rynku konsumenckiego, ułatwień w handlu międzynarodowym oraz wykorzystania nowoczesnej technologii do wydajniejszego zarządzania w świecie biznesu. UPS, z siedzibą w Atlancie (USA), świadczy usługi w ponad 220 państwach i terytoriach na całym świecie. Firma UPS oferuje rozwiązania wysyłkowe (UPS), spedycyjne i z zakresu logistyki kontraktowej (UPS Supply Chain Solutions) oraz kompleksowe usługi logistyczne dla branży medycznej w zakresie transportu i magazynowania produktów wrażliwych na temperaturę w Polsce (Poltraf).

Chęć podjęcia działań na rzecz ochrony środowiska firmy UPS przyczyniała sie do współpracy z Fundacją Aeris Futuro przy Projekcie Czas na Las - przedsięwzięciu umożliwiającym skuteczne przeciwdziałanie globalnym zmianom klimatu.

W ubiegłym roku stworzyliśmy wspólnie dziki ogórd w Strykowie k/ Łodzi. W tym roku z okazji dnia Ziemi spotkamy sie na Lubleszczyźnie, gdzie na terenie gminnym w Wierzchowiskach Pierwszych posadzimy 1000 drzew (w tym  sosna zwyczajna, dąb szypułkowy buk pospolity,brzoza brodawkowata, modrzew europejski, lipa drobnolistna, klon jawor, klon zwyczajny, grusza, czeremcha zwyczajna i grab pospolity). 

Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę!

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside