napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Bliskie spotkania z Aniołami 4 żywiołów w Lanckoronie.
Utworzono 14.12.2016

Przez dwa dni Lanckorona należała do aniołów. Jak co roku w trakcie festiwalu zimowego Anioł w Miasteczku na miejscowym rynku zorganizowane zostały targi rzemiosła i produktów regionalnych, ale nie tylko. W niedzielę 11 grudnia dla małych i dużych współorganizowaliśmy Bliskie spotkania z Aniołami 4 żywiołów w Gospodarstwie edukacyjnym "Pod Rogalem"!

Gospodarstwo Państwa Mieczyńskich przygotowało dla uczestników ciekawe różnorodne warsztaty z aniołami 4 żywiołów. Na przybyłych gości czekały warsztaty aniołków z piernika i ozdób choinkowych, "Potraw prawie anielskich z jabłek", zabawy i doświadczenia z wodą, a gość specjalny spotkania dr P. Klepacki, który nauczył nas rozpoznawać jadalne rośliny łąkowe.

Nie zabrakło również czegoś dla ducha! Można było wsłuchać w Legendy o aniołach z nad Białej Przemszy oraz skosztować poezji anielskiej. Fundacja Aeris Futuro przygotowała dla Was ciekawy warsztat eksperymentalny: Warsztaty muzyki konkretnej. Zima dźwiękiem malowana. Nasz trener, Aneta Duch razem z uczestnikami wybierała się na tropy odgłosów zimy, próbując pomieścić wszystkie jej dźwięki w pięciominutowym  wspólnym utworze.

 

 

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside