napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
ecofamily
Fundacja Aeris Futuro na IV Targach EcoFamily
Utworzono 28.11.2014

Fundacja Aeris Futuro miała przyjemność gościć na IV Targach Ekologia Dla Rodziny EcoFamily. Tegoroczne Targi odbywające się 15 i 16 listopada w Kielcach przyciągnęły aż 140 wystawców z Polski i Niemiec.

Targowe stoiska wypełniała nie tylko zdrowa, ekologiczna żywność, ale również odzież i kosmetyki. Ciekawostką były innowacyjne, ekologiczne rozwiązania dla domu zaprezentowane na targach czy też różnorodne oferty ekologicznych gospodarstw rolnych.

Wystawy to nie wszystko. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nietypowe warsztaty- z powroźnictwa, wikliniarskie, ceramiczne oraz pokazy tłoczenia soków i pieczenia chleba.
Fani sportu również znaleźli coś dla siebie, bo mieli okazję spotkać się z siatkarzami Effektora Kielce i piłkarzami Korony Kielce. Sportowcy przygotowali specjalny pokaz kulinarny. Wszyscy kibice stwierdzili, że dania były niepowtarzalne, wykwintne i wyjątkowe. Warto podkreślić, że zostały przygotowane z produktów ekologicznych dostarczonych przez wystawców.

Podczas Targów EcoFamily rozstrzygnięto także konkurs na najlepszy Eko-Sklep.

W bogatym programie imprez znalazł się również czas na konferencję "Rolnictwo ekologiczne - nowe perspektywy" współorganizowaną przez partnerów targów: Ekogwarancja PTRE, Polskie Towarzystwo Rolników Ekologicznych oraz Stowarzyszenie Polska Ekologia.


Więcej informacji znajdziecie na stronie targów .

 

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside