napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Parlament Europejski_logo
Wybory do Parlamentu Europejskiego
Utworzono 20.05.2014

W niedzielę 25 maja będziesz wybierał „pracowników" na pięcioletni kontrakt do swojej firmy, która nazywa się „Parlament Europejski". To oni w najbliższych latach mają reprezentować Twoje interesy w Europie. Nie trać tej szansy i wybierz świadomie! Jeśli środowisko jest dla Ciebie ważne - sprawdź jakie w tej kwestii poglądy mają kandydaci oraz obecni europarlamentarzyści.

Na MamPrawoWiedziec.pl (jak na rozmowie kwalifikacyjnej) możesz zapoznać się z kandydatami - ich doświadczeniem i poglądami. Do kandydatów został przesłany kwestionariusz który m.in. był przygotowywany przez Koalicję Klimatyczną. Od kandydatów oczekujemy, że kwestionariusz potraktują jako rodzaj CV, które przesyła się swojemu przyszłemu pracodawcy. To jest właśnie idea smart-vote, czyli świadomego udziału w wyborach. Pomóż ją nam upowszechnić i wśród wyborców, i wśród kandydatów! Szukaj kandydatów, namawiaj ich do wypełnienia kwestionariusza, bądź aktywnym obywatelem - włącz się w działania.

 

 

Ranking obecnie urzędujących europarlamentarzystów pod względem ich glosowań w kwestiach klimatycznych: http://www.score-ep.org/climate.html#bar_country oraz w kwestiach GMO: http://www.score-ep.org/gmo.html#bar_country 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside