napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
kooperatywa wawelska
III Zjazd Kooperatyw - potrzebna pomoc
Utworzono 12.05.2014

Pracujemy nad organizacją III Zjazdu Kooperatyw. W tej chwili najważniejsza jest zbiórka funduszy i promocja imprezy. Każdy z nas może włączyć się w pomoc przy tworzeniu tego wydarzenia. Przez niewielkie działania możesz zrobić bardzo wiele.Fundacja Aeris Futuro wspiera inicjatywę, dołączcie!

Właśnie teraz BARDZO potrzebujemy Twojej pomocy.

Co możesz zrobić? - to bardzo proste:

Współfinansuj :) - mamy już tylko 7 dni na zebranie 6,6 tys PLN

1. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś - odwiedź stronę http://polakpotrafi.pl/projekt/kooperatywa i zdecyduj jaką kwotą możesz nas wesprzeć. Każda, nawet najmniejsza kwota się liczy!

2. Poproś o wsparcie naszego projektu swoją rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, znajomych i kolegów z pracy - zadzwoń do nich, opowiedz o co biega, prześlij im link. Dla wielu Twoich znajomych nasza inicjatywa może okazać się wartościowa i ważna. Twój przykład jest najlepszą rekomendacją!

3. Możesz zrobić zbiórkę - nie każdy chce poświęcać czas na logowanie się do serwisu i zakładanie konta. Możesz zebrać pieniądze bezpośrednio i wpłacić je sam lub przekazać komuś kto ma konto na polakpotrafi.

4. Sprzedaj swój smartfon. Wystarczy, że 14 osób sprzedadza swój smartfon za 500 pln! :)

 

LANSUJ - OPOWIADAJ, PROMUJ, INFORMUJ

Zjazd ma posłużyć przede wszystkim promowaniu wartości, w które wszyscy wierzymy, dobrej współpracy, wspieraniu naturalnej, lokalnej żywności. Niech dobre wiadomości docierają do innych. Niech ludzie dowiedzą się o naszej wspólnej inicjatywie.

W czwartek 8 maja ruszyła kampania promocyjna na fb, więc bardzo prosimy: promuj wydarzenie na fejsie - musimy zwiększyć zasięg informacji.

 

Kooperatywa Wawelska na fejsie:

https://www.facebook.com/wawelskakooperatywaspozywcza?ref=hl

Wydarzenie na fejsie:

https://www.facebook.com/events/236845496503363/?fref=ts

W Koopie Siła, do zobaczenia na Zjeździe!

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside