napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Czas na las! Pracowita sobota z Raben Polska
Utworzono 07.04.2014

Sobotę 5 kwietnia spędziliśmy z pracownikami Raben Polska sadząc wspólnie 2500 drzew w Nadleśnictwie Chojnów. To efekt realizacji projektu firmy polegającego na zachęceniu kontrahentów do rezygnacji z faktur papierowych na rzecz elektronicznych. Firma Raben zobowiązała się do posadzenia 1 drzewa za każdą zgodę na otrzymywanie e-faktury.

W akcji udział wzięli pracownicy Raben Polska wraz z rodzinami (wycieczka do lasu i pomoc przy sadzeniu drzew to nie lada atrakcja szczególnie dla najmłodszych), pracownicy Nadleśnictwa Chojnów oraz koordynatorzy akcji - przedstawiciele Fundacji Aeris Futuro. Po fachowym szkoleniu przeprowadzonym przez Panią Ewę Mydłowską (leśnictwo Dobiesz) kilkuosobowe zespoły wyposażone w szpadle, rękawice i drzewka przystąpiły do sadzenia. Po dwóch godzinach wszystkie dęby były już posadzone, a uczestnicy udali się na piknik rodzinny żeby odpocząć i posilić się po ciężkiej pracy.

Warto dodać, że projekt e-faktura realizowany przez Raben Polska znalazł się wśród dobrych praktyk wyróżnionych w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2013. Dobre praktyki".

Fot. Mateusz Konczal 

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside