napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Targi_CSR_2014
Fundacja Aeris Futuro na 5. Targach CSR
Utworzono 03.04.2014

Kolejny już raz Fundacja Aeris Futuro miała przyjemność gościć na Targach CSR organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Tegoroczne, piąte Targi, odbywające się 1 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie zgromadziły ponad 60 wystawców. Warto dodać, że impreza została zorganizowana zgodnie ze Standardem Zielonych Wydarzeń.

Bez wątpienia Targi CSR są jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych skupiających uwagę mediów, władz, przedstawicieli biznesu i organizacji pozarządowych. Tegoroczne Targi otworzył wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński.

Źródło: Forum Odpowiedzialnego Biznesu 

Jednym z najważniejszych wydarzeń Targów była premiera corocznego raportu "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2013. Dobre praktyki.". Wśród 403 dobrych praktyk zaprezentowanych na łamach raportu można znaleźć kilka, których wdrożenie wsparła Fundacja Aeris Futuro.

W bogatym programie imprez znalazły się również ciekawe wykłady i dyskusje panelowe. Do udziału w warsztatch pn. "Inwestycje w społeczności lokalne poprzez angażowanie partnerów społecznych" organizowanych przez firmę Provident Polska zaproszeni zostali przedstawiciele Fundacji Aeris Futuro. Debata była okazją do wymiany doświadczeń w zakresie współpracy międzysektorowej. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału. 

Warto podkreślić, że dzięki wsparciu merytorycznemu Fundacji Aeris Futuro 5. Targi CSR zorganizowane zostały zgodnie ze Standardem Zielonych Wydarzeń. Już niedługo posadzimy drzewa, które zneutralizują nieuknione emisje dwutlenku węgla powstałe przy organizacji Targów czyniąc wydarzenie nie tylko Zielonym, ale również Zeroemisyjnym. 

A tak prezetował się zespół Fundacji Aeris Futuro na stoisku. Sedecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym.

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside