napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Święto Wiosny - Wrocław
Utworzono 25.03.2014

W dniach 21-22 marca we Wrocławiu na Wyspie Słodowej odbywał się happening Święto Wiosny organizowany przez Stowarzyszenie Lokalnych Aktywności Twórczych (SLOT) . Fundacja Aeris Futuro też tam była.

Święto Wiosny już od kilku lat wpisuje się w kalendarz wrocławskich imprez plenerowych. W tym roku, w sposób szczególny zwrócono uwagę na tematykę upcyklingu poświęcając mu temat główny tego wydarzenia czyli tworzenie upcyklingowej Marzanny. Dodatkowo na wyspie powstał Ekonamiot, w którym znajdowały się stoiska organizacji pozarządowych (w tym Fundacji Aeris Futuro), rękodzieła, przedstawicieli lokalnej przedsiębiorczości (np. producenta lnianej chałwy), prowadzone były także warsztaty upcyklingu . Stoisko Fundacji jak zwykle przyciągało uwagę dzięki ciekawym publikacjom oraz konkursom, w których do wygrania przygotowaliśmy ekogadżety w postaci latarek kinetycznych. Jesteśmy pewni, że nasza obecność wzbogaciła ofertę Ekonamiotu. 

 

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside