napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Święto Wolności i Solidarności w Gdańsku 2-3 czerwca
Utworzono 02.06.2019

Zapraszamy na spotkanie z nami podczas Święta Wolności i Solidarności w Gdańsku 2-3 czerwca

Fundacja Aeris Futuro zaprasza w dniach 2-3 czerwca do STREFY SPOŁECZNEJ, która zorganizowana będzie w ramach odbywającego się w Gdańsku Święto Wolności i Solidarności #obchodygdansk Gospodarzami strefy będą organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, a celem jest pokazanie, jak dzięki ich aktywności zmienia się Polska.

Aeris Futuro przedstawi swoje działania na zrównoważonego rozwoju, a przede wszystkim rzecz ochrony klimatu oraz naturalnej edukacji dzieci na w strefie Koalicji Organizacji Otwartych Oczu.

Stworzymy Ekokącik dla dzieci, który ma na celu:

Wspieranie naturalnego rozwoju dziecka dostosowanego do jego wieku
Rozbudzanie kreatywności, samodzielności, uważności
Budowanie poczucia własnej wartości poprzez stosowanie zasad komunikacji bez przemocy, opartej na empatii, bez kar i nagród
Uwrażliwienie dzieci na potrzeby ochrony naszej planety, dlatego w strefie stawiamy na materiały: naturalne, lokalne, z recyklingu, np. opakowań
W Ekokąciku znajdzie się przestrzeń na aktywności fizyczne, artystyczno-przyrodnicze oraz relaks przy dobrej książce.

Opiekunowie w tym czasie będą mogli zapoznać się z działaniami Fundacji skierowanymi także do nich - będą dostępne ciekawe prezentacje, publikacje.

Spotkajmy się naturalnie w niedzielę 2 czerwca w godzinach 11-13 i 15-17 oraz w poniedziałek 3 czerwca w godzinach 11-13.

Trzydzieści lat temu, 4 czerwca 1989 roku odbyły się w Polsce pierwsze częściowo wolne wybory. Zwyciężyła demokracja i narodziło się społeczeństwo obywatelskie - świadome, aktywne i solidarne. Chcemy świętować ten czas razem. Zapraszamy Państwa do włączenia się w obchody Święta Wolności i Solidarności.

 Szczegółowy program całego festiwalu TUTAJ

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside