napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Sitel Polska
Czas na Las z firmą Sitel Polska - Warszawa
Utworzono 10.07.2018

Dnia 14 czerwca 2018 roku Fundacja Aeris Futuro, wraz z wolontariuszami z firmy Sitel Polska oraz przedstawicielami Lasów Miejskich - Warszawa, posadziła w Warszawie 100 sadzonek roślin biocenotycznych! Akcja odbyła się w ramach Programu Czas na Las – więcej informacji pod adresem: Program Czas na Las Fundacji Aeris Futuro

Z wolontariuszami firmy Sitel Polska spotkaliśmy się punktualnie o wyznaczonej wcześniej godzinie. Od samego początku widać było ogromny zapał i motywację do działania. W takich dobrych nastrojach przystąpiliśmy do krótkiego instruktażu z zasad BHP, a także szkolenia z techniki sadzenia roślin. Gdy już wszystko było jasne, wszyscy z dużym zapałem przystąpili do sadzenia na wyznaczonym terenie. Na miejsce sadzenia wybrano wydzieloną część na obszarze Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt, znajdującego się przy siedzibie Lasów Miejskich - Warszawa.

W dowód uznania za pracę wolontariacką i posadzenie 100 sadzonek roślin biocenotycznych na terenie Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt w Warszawie, Fundacja Aeris Futuro  wręczyła przedstawicielom firmy Sitel Polska Certyfikat poświadczający o wspólnym zaangażowaniu w ochronę klimatu poprzez akcję sadzenia drzew. Posadzenie 100 roślin biocenotycznych przyczyniło się do kompensacji emisji 7,5 ton dwutlenku węgla. Z tego względu możemy śmiało stwierdzić, że takie działanie stanowi wkład w ochronę klimatu oraz środowiska naturalnego, jak również jest elementem realizacji strategii społecznej odpowiedzialności biznesu przez firmę Sitel Polska.

Informacje o wspólnej akcji Czas na Las, w której wzięła udział firma Sitel Polska, znalazły się także na naszym profilu na Facebooku  – więcej pod adresem: Czas na Las z firmą Sitel Polska w Warszawie

Niesamowite emocje i radość po wspólnej akcji można było dostrzec, czytając pamiątkowy komentarz zamieszczony na profilu Fundacji przez pracowników firmy Sitel Polska :)

"Sitel Polska: Fundacja Aeris Futuro - dziękujemy za cudownie spędzony czas!

Nie byłoby tak super, gdyby nie Wasza świetna organizacja, dbałość o szczegóły przedsięwzięcia i generalny profesjonalizm. Jesteśmy zachwyceni!!!"

My także nie pozostaliśmy dłużni, odpowiadając jak najbardziej szczerze i prawdziwie:

"Fundacja Aeris Futuro: Gratulacje przede wszystkim dla świetnie zmotywowanych Wolontariuszy Sitel Polska, których zapał i zaangażowanie był niezwykle widoczny przez cały czas trwania akcji! Liczymy na dalszą, równie udaną współpracę, dziękujemy że jesteście z nami!!!

Krótka, lecz treściwa i doskonale podsumowująca nasze wspólne działania relacja znalazła się również na fanpage'u firmy Sitel Polska (której jeszcze raz dziękujemy za świetnie spędzony, pracowity czas) - sami przeczytajcie! Sitel Polska & Fundacja Aeris Futuro - Wspaniała współpraca!

A my już teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z akcji Czas na Las z firmą Sitel Polska! :)

Zdjęcia pochodzą od firmy Sitel Polska, do której należą prawa autorskie.

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside