napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Bloomberg - Czas na Las 3
Czas na las z firmą Bloomberg - Warszawa
Utworzono 15.05.2018

Dnia 26 kwietnia 2018 roku Fundacja Aeris Futuro, wraz z wolontariuszami z firmy Bloomberg, posadziła w Warszawie 200 sadzonek roślin biocenotycznych! Akcja odbyła się w ramach Programu Czas na Las – więcej informacji pod adresem: Program Czas na Las Fundacji Aeris Futuro

Wolontariusze przybyli na miejsce zbiórki punktualnie, a następnie po krótkim instruktażu z zasad BHP, wszyscy z dużym zapałem przystąpili do sadzenia drzew na wyznaczonym terenie. Na miejsce sadzenia wybrano Las przy ulicy Zorzy w Warszawie.

W dowód uznania za pracę wolontariacką i posadzenie 200 sadzonek roślin biocenotycznych na terenie Miasta Warszawy, Fundacja Aeris Futuro wręczyła przedstawicielom firmy Bloomberg Certyfikat, poświadczający o wspólnym zaangażowaniu w ochronę klimatu poprzez akcję sadzenia drzew. Posadzenie 200 roślin biocenotycznych przyczyniło się do kompensacji emisji 15 ton dwutlenku węgla. Z tego względu  możemy śmiało stwierdzić, że takie działanie stanowi wkład w ochronę klimatu oraz środowiska naturalnego, jak również jest elementem realizacji strategii społecznej odpowiedzialności biznesu przez firmę Bloomberg.

Informacje o wspólnej akcji Czas na Las, w której wzięła udział firma Bloomberg, znalazły się także na naszym profilu na Facebooku – więcej pod adresem: Czas na Las z firmą Bloomberg w Warszawie

Już teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia! : )

Bloomberg - Czas na Las 1

Bloomberg - Czas na Las 2

Bloomberg - Czas na Las 3

Bloomberg - Czas na Las 4

Bloomberg - Czas na Las 5

Bloomberg - Czas na Las 6

Bloomberg - Czas na Las 7

Bloomberg - Czas na Las 8

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside